Popis
2 verze vysoce kvalitních lehkých palub. Palubu pro koloběžky DK-1 testovali a vyvíjeli nejlepší trikoví jezdci na koloběžkách. Tato verze má ještě silnější profil v konstrukci, vylepšené sváry, novou technologii potisku a vylepšenou ocelovou zadní osu.
Lehká koloběžková paluba usnadňuje provádění mnoha triků, ale kvůli lehké konstrukci se při silných nárazech tato koloběžková paluba časem rozpadne (pokud si přejete silnou koloběžkovou palubu, doporučujeme zvolit jinou než lehkou koloběžkovou palubu).
Včetně: Bezhlučná hliníková brzda a zadní osa včetně distančních prvků rámu (tyto díly nejsou zobrazeny na obrázku).
Upozornění: V případě, že se jedná o koloběžku, která je součástí balení, je nutné ji připevnit k rámu: V balení není zahrnuta hlavová sada a griptape.